ЗДО (ясла-садок) №4 "Пролісок"
Закарпатська область, Хустський район

Ремонтні роботи

 

 

Проектом «Комплекс заходів з енергозбереження в ДНЗ №4 «Пролісок» м.Хуст» передбачено реалізацію проекту з комплексного підходу до вирішення питання енергозалежності об’єкта, в тому числі роботи з проведення капітального ремонту системи опалення, заміни вікон, утеплення фасадів та заміни системи опалення. У поточному році заплановано реалізувати перший етап – замінити 119 дерев’яних вікон, 5 зовнішніх дверей, 10 віконних блоків на сучасні енергозберігаючі металопластикові, а також провести капітальний ремонт внутрішньої системи опалення.

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

ДНЗ (ясла-садок) №4 ,,Пролісок” - один з найбільших дитсадків міста, що знаходиться у центральній частині міста, розрахований на 177 місць, фактичне наповнення станом на 01 вересня 2016 року - 338 дітей. У дитсадку -10 груп, з яких 3 – для дітей ясельного віку.

Оскільки заклад працює з 1991 року, виникла нагальна необхідність у проведенні капітального ремонту системи опалення , так як існуюча система застаріла і не виконує задані функції, та повній заміні вікон, що є важливою умовою теплозбереження.

У дитсадку просторі та світлі кімнати. Однак з часом великі дерев’яні віконні рами зазнали деформування, внаслідок чого відбувається значна втрата тепла у приміщеннях установи, зокрема і в групових також. Загальновідомо, що через неякісні вікна тепловтрата складає близько 35%.

Головним завданням дошкільного закладу є створення комфортних умов навчання та виховання діток, збереження та зміцнення їхнього здоров’я. Разом з тим, захворюваність вихованців дитсадка, як свідчить аналіз відвідуваності за рік, становить 30%. Одним з основних чинників даної проблеми є неналежний тепловий режим у групових приміщеннях, особливо І-го поверху, де є 5 групових осередків. Слід звернути увагу на те, що на першому поверсі переважно розміщуються групи ясельного віку (дітки віком від 1,5 до 3-х років). Наявність підвального приміщення також значною мірою впливає на незадовільний температурний режим приміщень. Холодна підлога, на якій частенько полюбляють гратися дітлахи негативно впливає на стан їхнього здоров’я

 

 технічне завдання.docx

Додаток 4 Проект договору.doc

 

 

 


 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *