ЗДО (ясла-садок) №4 "Пролісок"
Закарпатська область, Хустський район

Шановні громадяни!

Графік прийому громадян

Вівторок 10.00 - 12.00
Середа 14.00 - 16.00
Четвер 10.00 -12.00

У зв'язку з карантинними обмеженнями прийом громадят завідувачем закладу проводиться за  попередньою домовленістю за телефоном  068 088 44 88


Нагадуємо Вам, що згідно Закону України "Про звернення громадян" Ви маєте право на звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності.

  • Під зверненням громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.
  • Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.
  • Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).
  • Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
  • Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніше як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.
  • Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Вкладення

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *